Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De outcast

Taran Matharu

Prijs: € 25,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789000362264
Auteur(s) : Taran Matharu
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 15+
Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
Reeks : Summoner (4)
Uitgever : Van Goor
Jaar van uitgave : 2021
Verschenen : Juni 2018
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 400
Afmetingen : 237 x 159 x 39 mm
Gewicht : 747 gram
Beschrijving

De outcast van Taran Matharu

Laat je opnieuw meeslepen in de wereld van Summoner

De outcast vertelt het verhaal dat voorafgaat aan De nieuweling, over Fletchers latere leermeester Arcturus.

Arcturus is een weesjongen die werkt als stalknecht als hij ontdekt dat hij in staat is om demonen uit een andere wereld op te roepen. Hij wordt naar de Vocans Academie gestuurd, waar de verloren kunsten van oproepen, toverspreuken en demonologie worden onderwezen aan de edele kinderen van het rijk. Arcturus is de eerste gewone burger die begaafd is met deze vaardigheid en dat bevalt de adel en de aanwezige machten allerminst. De jonge summoner maakt dan ook snel vijanden. Met niemand behalve zijn demon Sacharissa aan zijn zijde, moet Arcturus zichzelf bewijzen.

Epische gevechten, dramatische onthullingen en adembenemend drama in dit vierde boek van de Summoner-serie die wordt beschreven als 'Harry Potter meets The Lord of the Rings meets Pokémon'.

Lees de hele Summoner-serie:0. De outcast (prequel)1. De nieuweling2. De edele3. De strijdmagiër Handboek van een summonerVan Taran Matharu verscheen ook de Contender-serie:1. De uitverkorene2. De uitdager3. De overwinnaar

Velden met een * zijn verplicht