Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De koningin van verraad

Als alles wat Lara liefheeft wordt bedreigd, moet ze beslissen voor wie - en wat - ze vecht

Danielle L. Jensen

Prijs: € 24,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789022595886
Auteur(s) : Danielle L. Jensen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fantasy
Thema : Romantische fantasy
Reeks : Koninkrijk (2)
Uitgever : Boekerij
Verschenen : April 2023
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 384
Afmetingen : 223 x 152 x 42 mm
Gewicht : 700 gram
Beschrijving

Als alles wat Lara liefheeft wordt bedreigd moet ze beslissen voor wie - en wat - ze vecht: voor haar koninkrijk, voor haar man of voor zichzelf?

Lara was koningin, maar leeft nu in ballingschap als verrader. Niet lang geleden heeft ze moeten toekijken hoe haar eigen vader Ithicana veroverde, zonder dat ze ook maar iets kon doen om hem te stoppen. Als ze erachter komt dat haar man Aren tijdens de strijd niet vermoord, maar gevangen genomen is, weet Lara dat er maar één reden is waarom haar vader hiervoor heeft gekozen: Aren dient als lokaas voor zijn verraderlijke dochter.

Voor Lara zit er niets anders op: ze zal terugkeren naar Ithicana met een plan om niet alleen koning Aren, maar ook het Koninkrijk der Bruggen te bevrijden uit de klauwen van haar vader. Hiervoor zal ze zijn eigen wapens tegen hem moeten gebruiken: de zussen van wie ze het leven heeft gespaard. Al snel zijn er meer tegenstanders dan Lara had verwacht. Niemand is te vertrouwen en vijanden en bondgenoten wisselen van kant. Maar haar grootste tegenstander is misschien juist wel de man die ze probeert te bevrijden - de man die ze heeft verraden.

Collega-auteurs en boekhandelaren

'Alles wat ik zoek in een fantasyboek.' Sarah J. Maas over Dark Shores

'Een episch verhaal boordevol actie over liefde, wraak en verraad.' Jennifer Estep, New York Times-bestsellerauteur van Kill the Queen

'Jensen heeft naast een geweldig verhaal ook een overtuigende en prachtige wereld gecreëerd.' Sabrina, boekhandel Veenendaal, Amersfoort

Velden met een * zijn verplicht