Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De Amberzaal

Steve Berry

Prijs: € 22,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789026119163
ISBN : 902611916X
Auteur(s) : Steve Berry
Taal : Nederlands
Onderwerp : Thriller
Thema : Thriller / spannende fictie
Uitgever : VBK Media
Verschenen : Juli 2021
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 366
Afmetingen : 230 x 150 x 30 mm
Gewicht : 538 gram
Beschrijving

Voor fans van Dan Brown: De amberzaal van Steve Berry.

Vier wandpanelen, geheel uit amber gehouwen en schitterend bewerkt, vormen samen de Amberzaal. In 1941 zijn de panelen door de Duitsers gestolen uit het Catharinapaleis in Sint Petersburg en vervoerd naar Koningsberg. In april 1945 zijn de panelen spoorloos verdwenen en nooit meer teruggevonden.
Het rustige en prettige leven van rechter Rachel Cutler wordt danig verstoord wanneer haar vader, die de verschrikkingen van de Tweede Weredoorlog heeft overleefd, onder verdachte omstandigheden overlijdt. Hij laat cryptische aanwijzingen achter over een levenslang bewaard geheim, over iets wat de Amberzaal heet. Rachel vertrekt samen met haar ex-man Paul naar Europa om de waarheid rond haar vaders leven en dood te achterhalen. En daar raken ze al snel verwikkeld in een verraderlijk spel met als inzet... de Amberzaal.


Steve Berry is de auteur van De Amberzaal, Het derde gebeim, De Romanov voorspelling en De erfenis van de Tempeliers. Steve Berry is jurist en woont en werkt in Georgia, Verenigde Staten.

Velden met een * zijn verplicht