Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De vrouwen van het kamp

In gevangenschap hebben ze alleen elkaar nog

Heather Morris

Prijs: € 15,-
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789402716917
Auteur(s) : Heather Morris
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Tweede Wereldoorlog fictie
Uitgever : HarperCollins
Verschenen : Januari 2025
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 384
Afmetingen : 215 x 140 x 33 mm
Gewicht : 483 gram
Beschrijving

De vrouwen van het kamp is een prachtige, ontroerende roman van bestsellerauteur Heather Morris. Een aanrader voor de lezers van De tatoeëerder van Auschwitz.

Als Singapore in 1942 in handen valt van Japan, smokkelt de Engelse muzikant Norah Chambers haar achtjarige dochter de stad uit en gaat ze aan boord van het koopvaardijschip de Vyner Brooke. Ook Nesta James, een Australische verpleegkundige, stapt aan boord. Enkele dagen later wordt het schip midden op zee gebombardeerd.

Norah en Nesta weten wonder boven wonder de kust van het door Japan bezette Indonesië te bereiken, om vervolgens terecht te komen in het beruchte interneringskamp Palembang op Sumatra. De vrouwen hebben jarenlang alleen elkaar om zich aan vast te houden, maar blijven manieren vinden om hoop te houden.

Over De drie zussen van Auschwitz:

'Deze Australische schrijfster vertelt wederom een waargebeurd oorlogsdrama. Mooi verteld zonder de gruwelijkheden te veel te benadrukken.' Boekhandel Riemer, Amersfoort

'Een respectvol geschreven boek. Fijne schrijfstijl, zeer beklemmend. Dat mensen zo met elkaar om kunnen gaan is niet te bevatten. Absoluut een aanrader!' Boekhandel Spijkerman, Zuidwolde

Velden met een * zijn verplicht