Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Bewustzijn als enige werkelijkheid

Essays over de eenheid van geest en materie

Rupert Spira

Prijs: € 28,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789491411748
Auteur(s) : Rupert Spira
Taal : Nederlands
Onderwerp : Spiritualiteit
Thema : Spiritualiteit en religieuze ervaring
Uitgever : Samsara Uitgeverij b.v.
Verschenen : Maart 2018
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 320
Afmetingen : 208 x 135 x 38 mm
Gewicht : 534 gram
Beschrijving

Rupert Spira
Bewustzijn als enige werkelijkheid
Met een voorwoord van Deepak Chopra

Dit boek maakt de lezer bewust van het feit dat we onze gewaarwordingen en waarnemingen aanzien voor de werkelijkheid, en dat de zintuigen en het denken daarbij fungeren als prisma's, aan de hand waarvan de eenheid van het bestaan uiteen lijkt te vallen in tienduizend dingen.
Maar de auteur laat de lezer ontdekken dat bewustzijn de fundamentele, onderliggende werkelijkheid vormt van de ogenschijnlijke dualiteit van geest en materie. En dat het vergeten of negeren van die werkelijkheid de diepste oorzaak is van onze dagelijkse existentiële onrust.
[quote op linkerpagina] 'Ik moet in alle eerlijkheid erkennen dat ik een verdiepend inzicht heb verkregen door de woorden van Rupert Spira. Op dit moment overtreft geen enkele auteur Spira en de transformerende woorden in zijn essays.' (Deepak Chopra)

Verkoopargumenten
- Maakt verschil tussen waan en werkelijkheid zichtbaar
- Met een voorwoord van Deepak Chopra
- Een heldere uitleg die handvatten biedt voor het doorzien van de ogenschijnlijke tegenstrijdigheden in ons bestaan

Velden met een * zijn verplicht